BLOG

01
Mart
2018

Paykasa ön ödemeli kartıyla artık çoğu uluslararası oyunlara ödeme yapabilirsiniz. Oyunların ödeme yöntemleri konusunda büyük bir paya sahip olan Paykasa ile Facebook üzerinde yer alan oyunların büyük bölümünde ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra League of Legends, Knight Online hatta Metin 2 gibi dünyada en fazla oyuncu kitlesine sahip popüler oyunlarda da Paykasa kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Diğer ödeme yöntemlerine göre çok daha güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sunan Paykasa, kart sahibine özel tanımlanan bir pin kodu sayesinde işlemleri sağlıyor. Oyunlarda ödeme sayfasına gelindiğinde Paykasa seçeneğini seçmenizin ardından kodunuzu girerek satın alımlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajları hız ve güvenlikle sınırlı kalmayan kart sayesinde mobil ödeme gibi diğer ödeme yöntemlerinde olan yüksek komisyon oranlarından kurtulabilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı ve minimum komisyon ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sayfalarca süren sözleşmeler arasına gizlenmiş saklı komisyon veya ek ücretler yok. Kişisel bilgilerinizi güvenmediğiniz adreslerle paylaşmanıza gerek yok. Kredi kartınızı veya banka kartınızı sevdiğiniz eğlenceli oyunlarda ek güçlendirmeler ve özellikler satın alırken paylaşmak istemiyorsanız, Paykasa kart yardımıyla rahatlıkla dünyada en fazla bilinen ve oynanan oyunlarda kullanabilirsiniz.

Her geçen gün büyümeye ve anlaşmalarını arttırmaya devam eden ön ödemeli sistem, yalnızca oyun platformları değil birçok alışveriş sitesi, iletişim servisiyle de anlaşmalar sağlayarak kullanıcılara her alanda güvenlik sağlamaya çalışıyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir