BLOG

22
Şubat
2018

Paykasa Kart satın alırken dikkatli olmalısınız. Hızla yaygınlaşan ve güvenli bir ödeme yöntemi olan Paykasa ile birlikte birçok dolandırıcı bundan yararlanmak için ortaya çıkmıştır. Kısa bir süre içerisinde benzeri sistemler arasında en popüler ve iyi konuma gelen Paykasa’nın güvenliği tartışılmaz. Fakat kart satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor.

Paykasa Kart Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yapacağınız araştırmalarda karşınıza yüzlerce hatta binlerce Paykasa Kart satışı yapan internet sitesi göreceksiniz. Bunların birçoğu satış yapmayarak sizleri dolandırmak üzerine kurulu platformlardan ibaret.

Kart satın almadan önce internet sitesine giriş yapın ve “SSL Sertifikası” olup olmadığını kontrol edin. Bunu anlamak için site adresinin solunda yeşil bir kilit işaretinin olup olmadığına bakabilirsiniz. Daha sonra sizlere sağladığı ödeme yöntemlerine bir göz atın. Firmayla iletişim yolları üzerinden bağlantı kurarak, görüşmeleriniz sırasında size ne kadar güven aşıladıklarına dikkat edin. Daha sonrasında güvenli olduğuna kanaat getirdiğiniz adreslerden kart alışverişinizi gerçekleştirin.

Paykasa Merkezi, KKTC/Girne merkezli bir firmadır. Güvenli bir şekilde kart alışverişlerinizi yapmanız için günün her saati çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her an bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz soruları iletebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Kart alışverişi ve sonrasında kullanımı konusunda destek ekibimiz size yardımcı olacaktır. Tüm dünyanın kullandığı güvenli ve hızlı ödeme yöntemiyle kişisel bilgilerinizi güven altına almak için bizimle iletişime geçin.

Paylaş

“Paykasa Kart Alırken Bunlara Dikkat Ediniz” için 7 cevap

 1. Narcos dedi ki:

  Bu anlaşılır yazı için çok teşekkürler daha dikkatli olacağım.

 2. Foreal dedi ki:

  Çok faydalı bir yazı bir çok arkadaş dolandilrimaktan kurtuldu sayenizde çok teşekkür ederim

 3. Foreal dedi ki:

  Çok sagolun bir çok arkadaşımız bu sayede parasını kaptırmamiş olacak teşekkürler

 4. Class16 dedi ki:

  güven problemi yaşayan arkadaşlara bilgilendirme niteliğinde iyi bir makale olmuş , teşekkürler.

 5. Ahmet Terzi dedi ki:

  Dolandırılmamak adına dikkatle okunması gereken bir yazı olmuş. Teşekkürler

 6. Neco dedi ki:

  Bilgiler için teşekkür ederim , artık dikkate alıcam

 7. Hayri Şen dedi ki:

  Güvenlik açısından oldukça yararlı bilgiler. Herhangi bir sıkıntı yaşamamak için bu bilgilere dikkat edilmeli bence de. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir