Paykwik

İnternet üzerinden kullanıma uygun Paykwik kartlar, sizlere tam anlamıyla bir güvenlik vaat ediyor. Kartınızın limiti tamamen sizin kontrolünüz altında olmakla birlikte, Paykwik kart internet üzerinden alışveriş yapmayı sevenlere güvenli bir alışverişin yanı sıra basit ve keyifli bir ödeme alternatifi sunuyor. Çevrimiçi alışverişlerinizde kullanabileceğiniz birçok kart alternatifi bulunuyor, Paykwik ise bunların arasında tercih edilebilecek en avantajlı kart olarak ön plana çıkıyor. Sunmuş olduğu avantajların yanına ek olarak kolay bir kullanım garantisi veren kartın avantajlarından kısaca bahsedelim.

Çok uygun bir alt limiti bulunan karta 10 € bakiye yükleyerek kullanıma başlayabilirsiniz. Alternatiflerine göre çok daha düşük bir alt limitle kullanıma sunulan kart, maksimum ödeme yapabileceğiniz limiti ise tamamen kullanıcıların inisiyatifine bırakmıştır. Bunun yanı sıra daha öncede bahsetmiş olduğumuz kolay kullanım avantajı sayesinde yalnızca 16 karakterli bir pin numarası üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirme imkânı sunuyor. Sunulan bir diğer avantaj ise kartı temin etmeniz için herhangi bir kimlik bilgisi ya da üyelik sözleşmesi onaylama gibi bir probleminiz bulunmuyor. Eğer tüm bu avantajlar sizin içinde cazip geliyorsa Paykwik kart, sanal ödeme kartları arasında yükselen bir yıldız olarak ön plana çıkıyor.

Paykwik Satın Al

Paykwik kartınızda yer alan bakiyenizle birçok çevrimiçi oyunda alışveriş yapabilir bunun yanı sıra kartla anlaşması bulunan internet siteleri üzerinden de rahatlıkla harcama yapılabilir. Oyun içi alışverişlerinde güvenli bir ödeme yöntemi arıyorsanız ve çok fazla alışveriş yapıyorsanız kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda hemen bir Paykwik satın al ve güvenli bir şekilde oyun içi güçlendirme, bakiye ve diğer ayrıcalıklardan yararlanmaya başla. Tamamen yasal bir ödeme sistemi olmasının yanı sıra adeta bir kredi kartı gibi düşünerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına göre ön plana çıkan ve güvenlik konusunda sizlere tam garanti veren özelliği ise herhangi bir kişisel bilgi paylaşmanıza gerek kalmamasıdır.

Güvenli bir ödeme yapmak için yalnızca kartınızın 16 haneli pin numarasının girişini sağlayabilir ve arka tarafında yer alacak CVV kodunu girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kartınıza bakiye almak için internet sitemizi kullanabilir ve ne zaman isterseniz anında bakiye yükleyebilirsiniz.

Paykwik Fiyatları

Ön ödemeli kart olarak hizmet veren Paykwik kartlarını çok uygun bir fiyattan teslim alabilirsiniz. Minimum komisyon oranlarıyla Paykwik fiyatları hakkında bilgi almak için destek ekibimizle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan bakiyeyi belirterek fiyat öğrenebilirsiniz. Sizlere her zaman en uygun fiyatı sunan ekibimiz, yapacağınız alışverişlerde yaşadığınız sorunlar konusunda her zaman destek olarak çözüm konusunda ellerinden geleni yapacaktır. Ayrıca kart hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayarak sizlerin içini ferahlatacak.

Ucuz Paykwik

İhtiyacınız olan Paykwik bakiyesini yüklerken çok fazla komisyon alan ve pahalı sitelere paranızı kaptırmaktan sıkıldıysanız sizlere iyi bir haberimiz var, ucuz Paykwik satışlarımız başladı. Sizler için en iyi hizmeti sunabilmek adına yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde çok düşük farklarla sizlerin ihtiyacı olan bakiyeyi sağlıyor ve internette, oyunlarda güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için sizlere rehber oluyoruz. Yeni nesil ön ödemeli kart sistemi olan Paykwik kartları, basit kullanımıyla dikkatleri üzerine toplamasının yanı sıra ekstra güvenlik önlemleriyle rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.